Kompaniyamiz xodimlari diqqatiga!!!
Agar siz ish faoliyatingiz davomida qonunga zid talablariga duch kelayotgan bo‘lsangiz, bu haqda sukut saqlamang! Huquqlaringiz poymol qilinishiga yo‘l qo‘ymang!
Kompaniyamizda maxsus Komplayens nazorati xizmati faoliyat ko‘rsatmoqda. Har qanday qonunbuzarlik holati bo‘yicha to‘g‘ridan-to‘g‘ri Telegram orqali murojaat qilishingiz mumkin. Shaxsingiz mutlaqo sir saqlanishi, murojaat qilganingiz sababli sizga nisbatan hech qanday tazyiq yoki bosim o‘tkazilishiga yo‘l qo‘yilmasligini kafolatlaymiz.
Kelib tushgan har bir murojaat sinchkovlik bilan tekshiriladi, keltirilgan vajlar tasdig‘ini topgan taqdirda qonunchilikda belgilangan tartibda tegishli keskin choralar ko‘rilishi ta’minlanadi.

Не молчите, если столкнулись с нарушениями закона!
Вниманию сотрудников компании!!! Если в ходе своей трудовой деятельности вы сталкиваетесь с незаконными требованиями, не молчите об этом! Не позволяйте нарушать свои права!
В нашей компании работает специальная Служба комплаенс-контроля. Вы можете напрямую сообщить о любом правонарушении через Telegram. Мы гарантируем полную конфиденциальность вашей личности, а также то, что вы не подвергнетесь какому-либо давлению или преследованию из-за вашего обращения.
Каждое поступившее обращение будет тщательно расследовано. В случае подтверждения указанных фактов, будут приняты строгие меры в соответствии с законодательством.