O‘zbekiston mahallalari uyushmasi va Unicon Soft kompaniyasi tomonidan ishlab chiqilgan “Raqamli mahalla” platformasining mobil ilovasini Play Marketdan hech qanday to‘lovlarsiz, mutlaqo bepul yuklab olish mumkin.
Bugungi kunda respublikadagi barcha mahallalar yettiligi kundalik faoliyatini to‘liq “Raqamli Mahalla” mobil ilovasi yordamida yuritmoqda. Ilovadan nafaqat mahalla tizimi xodimlari, balki har bir yurtdoshimiz foydalanishi, o‘zlarini qiynayotgan muammolar yuzasidan mahalla mas’ullariga murojaat qilishi mumkin.
“Raqamli mahalla” platformasi va ilova orqali mahallaga oid barcha ma’lumotlar yagona bazada jamlanadi va tahlil qilinadi. Bu esa mahallalarda aholini ijtimoiy qo‘llab-quvvatlashga qaratilgan davlat siyosatining manzilli yuritilishini ta’minlaydi.
Ilova bilan bog‘liq qandaydir muammo yoxud tushunmovchiliklarga duch kelayotgan bo‘lsangiz, bu haqda tizim operatori – Unicon Soft kompaniyasining yagona Call-markazi (+99871 200-46-46)ga murojaat qilib, yordam olishingiz mumkin.

Скачайте мобильное приложение “Raqamli Mahalla” бесплатно
Мобильное приложение платформы “Raqamli Mahalla”, разработанное Ассоциацией махаллей Узбекистана совместно с компанией Unicon Soft, доступно для бесплатного скачивания в Play Market — без каких-либо оплат и подписок.
На сегодняшний день все органы махалли республики используют приложение в своей повседневной деятельности. Пользоваться им могут не только сотрудники махаллинской системы, но и любой гражданин — чтобы напрямую обращаться к ответственным лицам махалли по волнующим вопросам.
Платформа и мобильное приложение “Raqamli Mahalla” объединяют всю информацию, связанную с деятельностью махаллей, в единой цифровой базе и предоставляют аналитические инструменты. Это позволяет более адресно реализовывать государственную политику социальной поддержки населения.
Если у вас возникнут технические трудности или вопросы по использованию приложения, вы можете обратиться в единый call-центр оператора системы — компании Unicon Soft — по номеру: +99871 200-46-46.