“Uzbekistan airways” AJ da ham  “Edo.ijro.uz” tizimining  o‘rni va ahamiyati mavzusida yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
24.10.2024
918
Xabaringiz bor, bugungi kunda  O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2023 yil 24 maydagi PQ–162-son qaroriga asosan ijro intizomini tashkil etish bo‘yicha “Edo.ijro.uz” tizimida ish yuritish va ishlarni samarali tashkil etish bo‘yicha joylarda muntazam tarzda semenarlar o‘tkazib kelinmoqda . “Uzbekistan airways” AJ da ham  “Edo.ijro.uz” tizimining  o‘rni va ahamiyati mavzusida yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
Tadbirda "UNICON-SOFT" MChJ vakillari ishtirokchilarga tizimning ishlash jarayoni va qulayliklari haqida to‘liq maʼlumotlar berdilar.

В АО «Uzbekistan airways» состоялось совещание, посвященное внедрению и эффективному использованию системы «Edo.ijro.uz».
24.10.2024
1328
В АО «Uzbekistan airways» состоялось совещание, посвященное внедрению и эффективному использованию системы «Edo.ijro.uz». В рамках мероприятия представители ООО «UNICON-SOFT» регулярно проводят выездные семинары по работе в системе, подчеркнув ее важность для повышения исполнительской дисциплины и оптимизации рабочих процессов в соответствии с Постановлением Президента Республики Узбекистан № PQ-162 от 24 мая 2023 года.