“Uzbekistan airways” AJ da ham  “Edo.ijro.uz” tizimining  o‘rni va ahamiyati mavzusida yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
24.10.2024
918
Xabaringiz bor, bugungi kunda  O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2023 yil 24 maydagi PQ–162-son qaroriga asosan ijro intizomini tashkil etish bo‘yicha “Edo.ijro.uz” tizimida ish yuritish va ishlarni samarali tashkil etish bo‘yicha joylarda muntazam tarzda semenarlar o‘tkazib kelinmoqda . “Uzbekistan airways” AJ da ham  “Edo.ijro.uz” tizimining  o‘rni va ahamiyati mavzusida yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
Tadbirda "UNICON-SOFT" MChJ vakillari ishtirokchilarga tizimning ishlash jarayoni va qulayliklari haqida to‘liq maʼlumotlar berdilar.

"Uzbekistan airways" JSC held a meeting dedicated to the introduction and effective use of the “Edo.ijro.uz” system.
24.10.2024
1562
"Uzbekistan airways" JSC held a meeting dedicated to the introduction and effective use of the “Edo.ijro.uz” system. Within the framework of the event, representatives of “UNICON-SOFT” LLC regularly conduct field seminars on working in the system, emphasizing its importance for improving executive discipline and optimizing work processes in accordance with the Decree of the President of the Republic of Uzbekistan № PQ-162 from May 24, 2023.